nlenfrdeitpl

WINNAARS 4E ALMELO CITY CUP

Het toernooi is gespeeld en de winnaars zijn bekend. Hoewel de winnaars afgelopen vrijdag al in het zonnetje zijn gezet hierbij voor de niet aanwezigen de volledige ranglijst alsmede de winaars.


LogoCityCup wit PNG



EINDSTANDEN

COMPETITIVE                                                                                   NON COMPETITIVE
- 1. HAV UK                                                                                     -  1. KVVE MASSEMEN 2
- 2. SCHALKE O4 -                                                                               2. HENGELO COMBINATIE
- 3. KVVE MASSEMEN 1 -                                                                      3. WILTSHIRE 1
- 4. FC TWENTE 1 -                                                                              4. FC TWENTE 2
- 5. BAYER LEVERKUSEN 1 -                                                                  5. VFL WOLFSBURG
- 6. CHELMSFORD -                                                                              6. OHL
- 7. ST JAMES AFC                                                                              - 7. HZVV
- 8. SSV SÚNG -                                                                                    8. VITESSE ’63 2
- 9. FC CATALAN WF                                                                           - 9. GRIMSBY ANCIENT MARINERS 2
- 10.TWENTERAND                                                                            - 10. WILTSHIRE 2
- 11.VITESSE’63 1                                                                              - 11. NEC
- 12.CHESTERFIELD SENIOR SPIREITES                                               - 12. BORNE BLIJF FIT
- 13.FC UTRECHT                                                                               - 13. WERDER BREMEN 1
- 14.WALKING BEARS -                                                                         14. GRIMSBY ANCIENT MARINERS 1
- 15.SENIOR ARMY GENK                                                                     -15. BAYER LEVERKUSEN 2
- 16.ROHDA RAALTE                                                                            -16. ARDLER WF CLUB
- 17.JUST4FUN -                                                                                   17. WERDER BREMEN 2
- 18.ISERLOHN                                                                                    -18. AGOVV
- 19.FEIJENOORD                                                                                -19. FC GRONINGEN
- 20.GOLD STARS HERACLES 1                                                              -20. GOLD STARS HERACLES 2
WINNAAR FAIR PLAY CUP : FC UTRECHT
WINNAAR ACERBIS CUP : BAYER LEVERKUSEN 1
WINNAAR THUISGENOTEN CUP: FEIJENOORD

Hoofdsponsor

Stersponsors

CO Sponsoren

  • [javascript protected email address]